Tervezett tanítás nélküli munkanapok áthelyezése

Tisztelt Szülők!

A rendkívüli helyzetre tekintettel intézményünk a 2020. április 6-7-8-ára tervezett tanítás nélküli munkanapokat áthelyezi 2020. március 16-17-18-ára (így tananyagot ezeken a napokon még nem kapnak tanulóink). Ezeken a napokon felmérésre kerül a tanulók részére rendelkezésre álló otthoni digitális infrastruktúra és ehhez mérten kialakítjuk a digitális oktatás stratégiáját iskolánkban. Az oktatási forma kialakításával kapcsolatban kérjük türelmüket, számítunk az együttműködésre és bízunk a segítségükben, hiszen a megszokott rendtől való eltérés biztosan több feladatot fog jelenteni mindannyiunk számára. Köszönjük!


Tisztelt Szülők!

A tankerületi tájékoztatás alapján az iskola a tanulók felügyeletét csak azon szülők számára tudja biztosítani, akiknek a munkája nélkülözhetetlen a járvánnyal kapcsolatos feladatok, valamint az egyéb közfeladatok és a közellátás biztosításához. Kérem legkésőbb 2020. március 16-án (hétfőn) 11 óráig jelezzék az osztályfőnök felé vagy email-ben az iskgyork@gmail.com címre, amennyiben a leírt feltételek alapján kérik a felügyeletet. Felhívjuk a szülők figyelmét, hogy kiscsoportos felügyelet esetében is magasabb a fertőzésveszély, mint a tanuló otthonmaradása esetén. Köszönjük együttműködésüket!

Tisztelettel:

Kustra Hajnalka, intézményvezető